VANHA SOUKKIONTIE 945, 04680 HIRVIHAARA 0400 212 331

Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT JA AJO-OHJEET

Hirvihaaran Golf Oy / Hirvihaara Golf Mäntsälä ry – HiGM
Vanha Soukkiontie 945
04680 Hirvihaara

 

Caddiemaster / ajanvaraus:
0400 212 331
caddiemaster@hirvihaarangolf.fi

 

Ravintola:
Annemari Siira
040 152 3161
annemari.siira@hirvihaarangolf.fi

 

Toimitus-/toiminnanjohtaja:
Ismo Piira
0400 556 578
ismo.piira@hirvihaarangolf.fi

 

Toimisto:
Matti Purolinna
040 510 3530
toimisto@hirvihaarangolf.fi

 

Pro:
Mikko Valtonen
045 300 3005
Pro@hirvihaarangolf.fi
golfvaltonen@elisanet.fi

 

Kenttämestari:
Satu Viitala
040 152 3162
satu.viitala@hirvihaarangolf.fi

 

Kapteeni:
Antti Örn
044 515 5505
orn.antti@gmail.com

 

Ladykapteeni:
Sanna Heiskanen
040 548 8200
heiskanens@gmail.com

 

Ajo-ohje :

Helsinki – Lahti moottoritieltä,
Mäntsälä E:stä n. 4 km Hyvinkäälle päin,
tienviitta -> oikealle Soukkio 7,
josta kentälle n. 0.5 km.

 

Oheinen kartta opastaa sinut paikanpäälle.

Ajo-ohje Hirvihaaran Golf

Ajo-ohje Hirvihaaran Golf