VANHA SOUKKIONTIE 945, 04680 HIRVIHAARA 0400 212 331

Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT JA AJO-OHJEET

Hirvihaaran Golf Oy / Hirvihaara Golf Mäntsälä ry – HiGM
Vanha Soukkiontie 945
04680 Hirvihaara

Caddiemaster / ajanvaraus:
0400 212 331
caddiemaster@hirvihaarangolf.fi

Ravintola:
Annemari Siira
040 152 3161
annemari.siira@hirvihaarangolf.fi

Pro
Mika Asikainen
050 918 6235
pro@hirvihaarangolf.fi

Toimitus-/toiminnanjohtaja:
Ismo Piira
0400 556 578
ismo.piira@hirvihaarangolf.fi

HIGM toimisto:
Matti Purolinna
040 510 3530
toimisto@hirvihaarangolf.fi

Kenttämestari:
Satu Viitala
040 152 3162
satu.viitala@hirvihaarangolf.fi

Kapteeni:
Antti Karvonen
040 5425344
antti.karvonen@comotest.fi

Lady-kapteeni:
Mirja Vuori
040 775 6226
mirjavuori@hotmail.com

Ajo-ohje :

Helsinki – Lahti moottoritieltä,
Mäntsälä E:stä n. 4 km Hyvinkäälle päin,
tienviitta -> oikealle Soukkio 7,
josta kentälle n. 0.5 km.

Oheinen kartta opastaa sinut paikanpäälle.

Ajo-ohje Hirvihaaran Golf

Ajo-ohje Hirvihaaran Golf